Nişantaşı, Teşvikiye Sezai Selek Sokak Hak Apt. No:21/1, 34365 Şişli/İstanbul

Evde EEG Çekimi

Evde EEG çekimi fiyatları Evde EEG çekimi istanbul, EEG çekimi fiyatları İstanbul

EEG incelemesi kimlere yapılır?

EEG incelemesi ani bilinç değişikliği olan kişilerde, bayılmalarda, epilepsi hastalarında istenir.

Kimlere Uyku EEG istenir?

Uyku EEG incelemesi epilepsiden şüphelenilen hastaların yapılan rutin EEG dediğimiz uyanık EEG sinde bir patoloji gözlenmediğinde, uykuda nöbet geçiren hastalarda, inceleme sırasında uyum sağlaması zor bebek ya da çocuklarda uyku EEG incelemesi tercih edilir.

Uyku deprivasyonlu EEG incelemesi nedir?

Uyku deprivasyonlu EEG hastaların inceleme yapılmadan önceki gece çok geç saatte yatıp, çok erken saatte kalkarak çok kısa süreli uyku sonrası yapılan EEG incelemesine denir. Hastalar EEG laboratuarına geldiklerinde uykusuz olurlar. Bu hastanın rahat bir şekilde uykuya dalmasını sağlar ve ayrıca uyanıklıktan uykuya giriş EEG incelemesinde apileptik aktivitenin daha iyi gözlenmesini sağlar.evde eeg çekimi istanbul fiyatları ve ücreti uzman doktor

İnceleme Sonuçları Ne zaman Çıkar?

EEG raoprları sabah saatlerinde yapılan inceleme EEG incelemesi yapıldığı gün içerisinde gece yapılan incelemeler ertesi gün hazır olur.

Neden Evde EEG?

Bazı hastaların, özellikle bebek ve çocukların hastane veya muayenehane ortamında gün içinde uyuması zordur. Sadece küçük yaşlarda değil, uyku EEG tetkiki istenmiş olan yetişkin bireylerin bir kısmı da ev dışı ortamlarda uyuma güçlüğü yaşamakta ve tüm çabalara rağmen tetkik başarısızlıkla sonuçlanabilmektedir. Bu kişiler için kendi evlerinde, odalarında veya alışık olduğu ortamında çekim yapmak hasta ve hasta yakınları için vazgeçilmez bir konfor oluşturmaktadır.

Kimlere Evde EEG Çekimi Yapılabilir?

Evde EEG tetkiki istenmiş olan tüm hastalar için uygulanabilir. Özellikle; bebek ve çocuklarda, yürüme güçlüğü çeken hastalarda, yatağa bağımlı hastalarda ve hastane veya muayenehane şartlarında uyumakta güçlük çeken hastalarda konforlu bir çekim sağlanmaktadır.

Evde EEG Çekimi Fiyatları?

Kurumumuzda evde eeg çekimi ve diğer sağlık hizmetlerinde önce sizlerin sağlığını hedeflemektedir. Evde eeg çekimi istanbul, ankara, izmir, kocaeli, bursa,. gibi diğer illerdeki kişilerede yol gösterici olarak destek olmaktayız.

Evde EEG Çekimi Fiyatları İSTANBUL?

Evde eeg çekimi istanbul içi gerek anadolu yakası gerek avrupa yakasında evlerinizde eeg çekimlerinizi yapmaktayız. Evde eeg çekimi istanbul hizmetimizde önceliğimiz sizlerin sağlığı hedeflenmektedir.

Call Now Button